Fíkovník smokvoň GENTILE BIANCO K2
Kód: 9318Související produkty
Líska ‘Red Majestic’ má zkroucené větve a tmavě červené listy. Okrasný keř vhodný jako solitér, mrazuvzdorný.
Osvědčená odrůda fíkovníku se zelenými sladkými plody. Vhodná pro pěstování na chráněném stanovišti v zahradě i ve větší nádobě.
Beztrnná, vzpřímeně rostoucí ostružina s velkými sladkými plody. Ideální do zahrad i menších výsadeb.
Tradiční a spolehlivá odrůda bílého rybízu s jemně sladkou chutí a pravidelnou úrodou.
Líska Zellská červená má tmavé listy a chutné oříšky. Plodná, mrazuvzdorná, vhodná na slunce i do polostínu.
Muchovník Amela je plodná odrůda s velkými sladkými plody. Mrazuvzdorný a nenáročný keř do slunných zahrad _x000D_ _x000D_
Velkoplodý kaštanovník s velmi velkými, chutnými plody a dobrou plodností.
Detailní popis produktu
Ficus carica GENTILE BIANCO
Gentile Bianco je tradiční světlá odrůda fíkovníku s žlutozelenými až světle zelenými plody a sladkou, jemnou dužninou. Plody dozrávají koncem léta a jsou vhodné k přímé konzumaci i zpracování.
Rostlina roste středně silně, dobře reaguje na řez a hodí se jak pro venkovní výsadbu na chráněném místě, tak pro pěstování v nádobě. Nejlépe prospívá na slunném stanovišti. V chladnějších oblastech je vhodné zimní krytí.
Mrazuvzdornost: do −15 °C
Barva plodu: žlutozelená
Doba zrání: střední (srpen–září)
Světlé odrůdy fíkovníků bývají velmi sladké a oblíbené pro přímou konzumaci.
60-80cm, K2- vypěstujte si své vlastní fíky…
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovocné stromy a keře |
|---|---|
| Barva plodu fíků: | Žlutozelená |
| Doba zrání fíků: | střední (srpen–září) |
| Mrazuvzdornost fíkovníků: | do −15 °C |
Žlutoplodá odrůda angreštu pěstovaná jako keř. Plody jsou středně velké, šťavnaté a příjemně sladkokyselé. Vhodný pro přímý konzum i zpracování.
Líska obecná je nenáročný keř s chutnými oříšky. Vhodná do zahrad i živých plotů, mrazuvzdorná, na slunce i do polostínu.
Oblíbená a velmi plodná odrůda zeleného angreštu. Plody jsou velké, šťavnaté a sladkokyselé. Vyniká vysokou odolností k padlí.
Vaccinium macrocarpon ‘Big Pearl’ – nízký keřík s velkými červenými plody, vhodný do kyselé půdy, mrazuvzdorný.
