Nabídka pro jaro 2020

Vážení zákazníci, nabídku pro březen – duben  2020 jsme již vystavili na našem eshopu. Samozřejmě jako vždy i v průběhu března a dubna se mohou objevit v naší nabídce další produkty (zejména sazenice), na které narazíme při našich cestách po republice v jiných zahradnictvích a dovezeme je na doplnění sortimentu. Pokud od nějakého produktu sháníte větší množství, poptejte nás individuálně, uděláme Vám lepší nabídku a pokud potřebné množství nebudeme mít sami skladem, zajistíme jeho doplnění od našich spolupracujících zahradníků jak z ČR, tak ze zahraničí.

E-shop bude fungovat v průběhu jara beze změn – tedy odesílat se bude pokud to počasí dovolí (nebude sněžit či intenzivně pršet). Posílat začneme naplno podle počasí v březnu (musí být rozmrzlá půda), záleží skutečně na počasí. V Polabí může být už jaro a u nás ještě může ležet sníh. Přednostně budou expedovány objednávky přijaté v průběhu zimy, hrazené předem převodem či on-line kartou či obsahující prostokořenné sazenice. Z výše uvedeného důvodu (fronta objednávek přijatých během zimy a denně velké množství nově přicházejících = co jiné e-shopy zažívají před Vánocemi, zažíváme v zahradnictví v březnu – dubnu) může během jara docházet ke zpožďování ve vyřizování objednávek. Většinou se daří to srovnat a odesílat opět průběžně ve druhé polovině dubna.

Co se týče otevření zahradnictví pro osobní odběry – termín záleží na domluvě. Na jistotu otevřeno je jen některé dny – viz. sekce kontakty na těchto stránkách. Provoz po zimě zahájíme první týden v březnu.

Těšíme se na spolupráci v roce 2020.

Václav Kovář

jednatel společnosti Arbocom, s.r.o.