Nabídka pro jaro 2019

Vážení zákazníci, nabídku pro březen – duben  2019 jsme již vystavili na našem eshopu. Samozřejmě jako vždy i v průběhu března a dubna se mohou objevit v naší nabídce další produkty (zejména sazenice), na které narazíme při našich cestách po republice v jiných zahradnictvích a dovezeme je na doplnění sortimentu. Pokud od nějakého produktu sháníte větší množství, poptejte nás individuálně, uděláme Vám lepší nabídku a pokud potřebné množství nebudeme mít sami skladem, zajistíme jeho doplnění od našich spolupracujících zahradníků jak z ČR, tak ze zahraničí – převážně Německa.

E-shop bude fungovat v průběhu jara beze změn – tedy odesílat se bude pokud to počasí dovolí (nebude sněžit či intenzivně pršet) každé pondělí – středu, vyjma svátků (Velikonoce apod.). Posílat začneme podle počasí v březnu (musí být rozmrzlá půda) některé roky začínáme začátkem března, jiné roky koncem března, ale většinou prvně expedujeme mezi 10-15. březnem, záleží skutečně na počasí. V Polabí může být už jaro a u nás ještě může ležet sníh. Přednostně budou expedovány objednávky přijaté v průběhu zimy, hrazené předem převodem či on-line kartou či obsahující prostokořenné sazenice. Z výše uvedeného důvodu (fronta objednávek přijatých během zimy a denně velké množství nově přicházejících = co jiné e-shopy zažívají před Vánocemi, zažíváme v zahradnictví v březnu – dubnu) může během jara docházet ke zpožďování ve vyřizování objednávek. Většinou se daří to srovnat a odesílat opět průběžně ve druhé polovině dubna.

 

Co se týče otevření zahradnictví pro osobní odběry – termín záleží na domluvě. Na jistotu otevřeno je jen některé dny – viz. sekce kontakty na těchto stránkách. Provoz po zimě zahájíme v pátek 15. března 2019.

Těšíme se na spolupráci v roce 2019.

Václav Kovář

jednatel společnosti Arbocom, s.r.o.