Nabídka pro jaro 2018

Vážení zákazníci, kompletní nabídku pro březen – duben  2018 budeme postupně vkládat a aktualizovat v průběhu měsíce ledna. Od 31. ledna 2018 již na e-shopu najdete vše, co budeme mít připravené pro jaro, včetně mnoha novinek. Samozřejmě jako vždy i v průběhu března a dubna se mohou objevit v naší nabídce další produkty (zejména sazenice), na které narazíme při našich cestách po republice v jiných zahradnictvích a dovezeme je na doplnění sortimentu. Pokud od nějakého produktu sháníte větší množství, poptejte nás individuálně, uděláme Vám lepší nabídku a pokud potřebné množství nebudeme mít sami skladem, zajistíme jeho doplnění od našich spolupracujících zahradníků jak z ČR, tak ze zahraničí – převážně Německa.

E-shop bude fungovat v průběhu jara beze změn – tedy odesílat se bude pokud to počasí dovolí (nebude sněžit či intenzivně pršet) každé pondělí – středu, vyjma svátků (Velikonoce apod.). Posílat začneme podle počasí v březnu (musí být rozmrzlá půda – některé roky začínáme začátkem března, jiné roky koncem března, ale většinou prvně expedujeme mezi 10-15. březnem, záleží skutečně na počasí. V Polabí může být už jaro a u nás ještě může ležet sníh). Přednostně budou expedovány objednávky přijaté v průběhu zimy, hrazené předem převodem či on-line kartou či obsahující prostokořenné sazenice. Z výše uvedeného důvodu (fronta objednávek přijatých během zimy a denně velké množství nově přicházejících = co jiné e-shopy zažívají před Vánocemi, zažíváme v zahradnictví v březnu – dubnu) může během jara docházet ke zpožďování ve vyřizování objednávek. Většinou se daří to srovnat a odesílat opět průběžně ve druhé polovině dubna.

 

Co se týče otevření zahradnictví pro osobní odběry – sledujte začátkem března aktuální otevírací dobu v sekci kontakty. Pokud se nevyřeší aktuální personální situace, bude otevírací doba pro veřejnost a osobní odběry výrazně omezená oproti předchozím rokům.

Těšíme se na spolupráci v roce 2018.

Václav Kovář

jednatel společnosti Arbocom, s.r.o.